skip to Main Content
Mermer Mezar Modelleri 2022

Mermer Mezar Modelleri 2022

 Mermer mezar modelleri mezar taşı seçenekleri arasında en çok tercih edilen modellerin başın gelmektedir. Bununla birlikte mermer mezar modelleri, farklı mermer tasarımlarla talep ve arz doğrultusunda ki memnuniyet oranını yüksek tutmaktadır. Model bazlı olarak yenilenen tasarımlar, isteğe göre şekil alarak görsel olarak arz edilenin fazlasını karşılamaktadır. Mermer mezar modelleri, hem görsel olarak hem de taş kalınlığı ve taş yapısı açısından uzun ömürlü bir kullanım garantisi vermektedir.

kutahya-blok-kalin-mezar

 Mermer mezar modelleri maliyet açısından da diğer modellere nazaran makul bulunarak fiyat performans ürünü olarak kabul edilmektedir. Bunun yanında ustaların mermeri işlerken büyük bir kolaylıkla işliyor olması da taleplerin oranını arttırmaktadır. Farklı renk seçenekleri ile birlikte temelde beyaz ve bej tonla bütünleşen mermer mezarlar, hava koşullarına ve dışarıdan mermer üzerine uygulanacak her türlü darbe, çizik gibi olumsuzluklara da oldukça dayanıklıdır.

mermer-mezar-modelleri

Mezar yapımında kalite ve hizmeti ön planda tutan firmamızın sizlere sunduğu kalite güvencesi de oldukça önemlidir. Bu noktada tecrübeli olmanın yanında olumlu geri dönüşlerin yüksek oranda olduğunu belirtmek mümkündür.

 En ince ayrıntısına kadar müşteri memnuniyeti göz önüne alınır ve profesyonel bir çalışma şekliyle tasarımlar elde edilir. Müşterilerin hazırlanan mezar modellerini her ziyaret ettiğinde sağlıklı ve dayanıklı olduğunu görmeleri için mermer mezar modelleri en ince ayrıntısına kadar büyük bir hassasiyetle tasarlanmaktadır.

Mermer Mezar Modelleri ve Fiyatları

Mermer mezar modelleri yapısı ve kullanışı açısından uzun ömürlü bir kalite güvencesi sunmaktadır. Maliyet açısından da uygun görülen bu mezar grubu fiyat olarak talep edilen miktarı karşılamaktadır. Her türden bütçeye uygun tasarlanarak farklı şekil ve tasarımları da bünyesinde bulundurur.

Aynı zamanda firmamız müşterilerin bütçesini zorlamayacak şekilde fiyatlar vererek iki tarafın da maliyet açısından dengede kalmasını gözetmektedir. Fakat mezar şekilleri ve mezar tasarımları değişkenlik gösterdiği için fiyat noktasında sabit kalmak oldukça zor olacaktır.

Sabit bir fiyat vermenin yanı sıra hiçbir bütçeyi zorlamayan her türden mermer mezarların işleniyor olduğunu söylememiz gerekmektedir. Mezar yapımının bir ihtiyaç olduğunun bilincinde olarak hiçbir müşteriyi geri çevirmemek firmamızın gözettiği en önemli noktadır. Bu noktada firmamızın fiyat ve performans açısından beklentilerini karşıladığını ve geri dönüşlerin güler yüzlü dolduğunu da eklemek gerekir.

Detaylı mezar fiyatları için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Beyaz mermer modelleri, traverten mermer modelleri gibi çeşitlerin olduğu firmamız en yüksek kalite ve en iyisi performans için çalışmalarına devam etmektedir. Fiyat belirlemek için mermer mezar modellerin çeşitlerini seçmek ve ne istediğimizi bilmek oldukça önemlidir. Müşterinin kararlığından sonra fiyat konusunda anlaşacağımızdan eminiz. Firmamız tüm müşterilerin taleplerine açıktır.

Mezar Bakımı

Gelişen teknoloji ve yenilenen işgücü ile birlikte ürünlerin doğru tasarımlarının yanı sıra sonrasında da uygulanacak bakımların önemini belirtmek gerekir. Firmamız yıllara meydan okuyan mezar taşlarının ufak tefek aşınmalarını iyileştirmek için en iyi fırsatları müşterilerimize sunmaktadır.

Değişen hava koşulları, soğuk havalar ve sıcaklığın yüksek dereceleri gördüğü durumlarda hafifte olsa yıpranan taşları yenilemek kullanılabilirliği yükseltmek açısından oldukça önemlidir. Kaybettiğimiz yakınlarımızın bir nevi evi olarak gördüğümüz mezarların bakımı yapmak, düzenli ve temiz bir şekilde hem müşterilerin hem de firmamızın gözettiği amaçların başında gelmektedir.

Firmamız mezar taşların da meydana gelen aşınmalar, toprakta oluşan herhangi bir olumsuzlukları gidermektedir. Aynı zamanda çiçeklendirme hizmetine kadar birçok hizmet firmamız bünyesinde yer almaktadır.

Mermer mezar modelleri ve Mezar Bakımı Fiyatları

Firmamız planlı ve stratejik bir çalışma şekliyle birlikte defi alanında bakım onarım işlemini gerçekleştirerek eski haline kıyasla yeni bir görünüm kazandırmaktadır. Firmamızın önceliği aşınmış mezar taşlarını eşsiz şekilde ilk haline getirmektir. Bunların yanı sıra isteğe bağlı olarak çiçeklendirme, toprak yenileme gibi işlemler uygulanabilir, mezar görünümü iyileştirilebilir.

 Mezar bakımını en iyi şekilde yaptırmak sonrası için uzun ömürlülük ve para güvencesini gözetir. Tüm bunların yanı sıra mezar bakımı fiyatları da uygulanan işlemler ve kullanılan malzemelere göre değişiklik arz edebilir. Yıpranmanın derecesi, bakımın hangi aşamalardan geçeceği fiyat noktasında oldukça önemlidir. Bu sebeple en iyi fiyat bilgisi için firmamızla iletişime geçmeniz önerilmektedir.

Firmamızı ziyaret etmek ve mermer mezar modelleri hakkında detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Back To Top
Sohbete Başla
Yardıma İhtiyacınız Var Mı ?
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Call Now ButtonHemen Ara