skip to Main Content

Ankara Mezar Yapımı

Ankara mezar yapımı olarak firmamız çeşitli sistemler geliştirerek sizlere uygun fiyatlı ürünler inşa ettik. Severek çalıştığımız bu sektörde yaptığımız hizmetler doğrultusunda siz değerli müşterilerimizi memnun ettik. Ankara mezar yapımı konusunda modern teknolojimiz sayesiyle dayanıklı modelleri inşa ettik. Bu sayede birçok müşterimizin takdir ve beğenisini kazandık.

Birinci sınıf mermerlerimiz ile mezar modellerini oluşturduk. Etkin olduğumuz süreç boyunca birçok tarzda modeller inşa ederek çeşitli başarılarda ismimizi yazdırdık. Montaj sırasında gelişebilecek tehlikeleri azaltmak için iş sağlığı ve güvenliği konusunda ciddi tedbirler alıyoruz. Personelimizi ve işimizi önemseyerek titiz bir çalışma sergiliyoruz. Sizler de hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz sitemizin iletişim sekmesinden bizler ile irtibata geçebilirsiniz.

Ankara Mezar Bakımı

Olumsuz hava koşulları ile yağmur ve kar yağışları sebebiyle toprak ıslanır. Islanan toprak mezar taşı yüzeyine baskı yapar zamanla aşınma ve çatlama görülür. Bu gibi durumları yaşamamak için dayanıklı modelleri tercih etmeliyiz. Çünkü bazı doğal taşlar hava şartlarından çok çabuk etkilenir ve zamanla sararma yaşar.

Firma olarak müşterilerimize genellikle granit mezar taşlarını öneririz. Yapısı gereği sert bir kayaç olup volkanik kökenlidir. Bu sebeple elmastan sonra en sert taş olup hava şartlarından etkilenmez. Mermerler ise yağmur ve kar sularında zemininde sararma görülür. Hatta kimi zaman dayanamayıp yan yatar.  Bu gibi durumlar mezar bakımına ihtiyaç duyarız. Bu işlem oldukça uzun sürer ve yeni bir model inşa edilir.

Granit Mezar Modeli

Granit mezarlar diğer modellere göre oldukça dayanıklı olup sizlere uzun süre kullanım sağlar. Parlak ve hoş görüntüsü ile farklı renkler ile karşınıza çıkıp sizlere hizmet veriyoruz. Siyah, kırmızı, yeşil ve kahverengi renkleri en çok tercih edilenler arasındadır. Parlak görünümü ile yüzeyi toz kaplar. Oldukça kolay temizleme işlemi uygulayarak ilk günkü güzelliğine kavuşur. Granit mezarlar, su emmez ve bu sayede yağmur ve kar sularından etkilenmez. Baz ve asitler ile tepkimeye girmeyerek yüzeyden paslanma olmaz. Bu sebeple görünümünü ilk günkü gibi saklar. Esnek yapıda olması ile kırılmaz ve çatlamaz.

Back To Top
Sohbete Başla
Yardıma İhtiyacınız Var Mı ?
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Call Now ButtonHemen Ara