skip to Main Content

Ankara Mezar Modeli

Ankara Mezar Modeli bakımından rakiplerine kıyasla pek çok model bulunduran Deniz Mermer Granit sizlere en iyiyi sunmaktadır. Ankara Mezar Modeli açısından sunduğumuz seçenekler sizlerin seçim yapmanıza yardımcı olacak ve hangi mezarı ne için aldığınızı bilecek durumuna gelmeniz için sizlere bu bloğu kısaca açıklayacağız.

Deniz Mermer Granit olarak sizlere kısa bir hatırlatma yapalım sadece mezar modelleri olarak değil aynı zaman mutfak tezgahı modellerimize de göz atıp bizleri arayıp internet sitesinden gördüğünüzü bildirmeniz halinde sizlere ekstra indirim seçenekleri sunuyoruz.

Deniz Mermer Granit – Ankara Mezar Modelleri

  • Aile Mezar Modelleri: Aile Kabir Modelleri en az iki kişilik ve isteğe göre artabilen mezar modellerimiz arasında yer alır. Aile mezar modelleri genel de aynı soydan insanların ölümden sonra da birlikte olma isteğiyle bizden talep ettiği mezar çeşitleridir. Bu mezar modelinin yapımında kullanabilecek tüm doğal taş, mermer ve granit gibi seçeneklerimiz sizlere mevcut durumdadır.
  • Beyaz Mermer Mezar Modelleri: Sizlere bir çok seçenekleri ile sunduğumuz Beyaz Mermer Mezar Modellerinde bir çok modelimiz mevcuttur. Dilerseniz; blok, aile kabri, iki katlı, üç katlı olarak talep etmeniz halinde hemen imalatınıza başlar sizlere verdiğimiz iş günü içinde üretimi ve montajını tamamlarız.
  • Blok Mezar Modelleri: Diğer mezar modellerine göre daha kalın taşlar ile yapılmış ve daha kaliteli mezar modeli olarak da bilinir. Uzun ömürlü olması ile bilinen Blok Mezar Modeli normal mezar modellerine göre 3 kat daha uzun ömürlü ve dayanıklıdır.
  • Beşlik Mezar Modelleri: Çoğu firmanın üretimini yapmadığı ama bizim sizlere sunduğumuz bu mezar modeli de bizim tavsiyelerimiz arasında yer almaktadır. İnternet sitemizden görüp yaptığınız aramalarda ekstra indirim uygulanmaktadır.
  • Granit Mezar Modelleri: Mermer taşlara göre daha uzun ömürlü olan Granit taşlar, doğal taşlar arasında en çok tercih edilen modelimizdir. Uzun ömürlülüğü ve şık görselliği ile bilinen Granit Mezar modelleri ile sizlere en iyi tasarımları sunuyoruz.
Back To Top
Sohbete Başla
Yardıma İhtiyacınız Var Mı ?
Merhaba Mezar Modeli hakkında bilgi almak ister misiniz?
Call Now ButtonHemen Ara