skip to Main Content
Mezar Modelleri

Mezar Modelleri

Mezar modelleri konusu sıkça araştırılan ve son derece önemli olan bir konudur. Bunun temel sebebi toprak kaymaları gibi durumlardan etkilenmemek için yapılan mezar yapımı. Her canlının bir gün ölümü tadacak olmasından kaynaklı olarak piyasada yer alan mezar modelleri sıkça tercih edilmektedir.

Mezar modelleri bağlamında değerlendirmeler yapıldığında en donanımlı mezar taşı tercihini yaparak tercihlerinizi belirleyebilirsiniz. Firmamız Deniz Mermer Granit bünyesinde bulunan alanında uzman ve deneyimli arkadaşlarımız ile sizlere dayanıklı mezar modelleri meydana getiriyoruz. Blok, granit, traverten gibi birçok modele ev sahipliği yaptığımızı belirtmek gerekmektedir.

Değer verdiğiniz bireylere son görevi yerine getirirken bu görevin ciddiyetinin farkında olmaktayız. Özellikle mermer mezar modelleri noktasında yer alan tecrübelerimiz doğrultusunda estetik modeller inşa etmeye devam ediyoruz. Aynı zamanda granit, mermer, traverten gibi donanımlı ürünlerinizi ivedilikle tasarlamaktayız.

Mezar peyzaj ve çiçeklendirme gibi birçok hizmeti sizlere sunmaktan mutluluk duyarız. Mezar fiyatları olarak bulunduğumuz bu süreçte sizlere uygun fiyat ve kampanyalı seçenekler sunmak için elimizden geleni uygulamaktayız. Deniz Mermer Granit firması olarak sevdiklerinizin mezarlarını inşa etmekteyiz.

Granit Mezar

Deniz Mermer Granit firmamızda gerçekleştirdiğim titiz çalışmalar dolayısıyla granit mermerlerin kalitesi ve yüksek dayanım gücü maliyetin farkını kapatır. Aynı zamanda mezar bakımı ve çiçeklendirme noktasında granit modeller, uzun süre cilasını ve parlaklığını koruduğu için sürekli bir bakıma ihtiyaç duymaz.

Granit mezar taşı, kuvars feldspat ve mika minarelerinden oluşan son derece modern ve uzun ömürlü bir taştır. Granit mezar taşı genelde Türkiye’de sıkça tercih edilmektedir. Bu mezar modelleri, parlak görünümüyle muazzam bir olanak sunmaktadır.

Granit mezar, rengini ve estetiğini uzun süre kullanmaktadır. Geçmişten bugüne kadar dayanıklılığı cezbeden granitleri firma olarak tasarlamaktayız. Özellikle rüzgâr, yağmur, kar ve dolu gibi hava şartlarından oldukça az etkilenir. Mezar modellerinin son derece kullanışlı ve gösterişli olduğunu da özellikle belirtmek gerekmektedir.

Mezar modelleri arasında etkin bir şekilde yer alan granitlerin diğer modellere göre daha maliyetli olması da işçilik ve malzeme kaynaklıdır diyebiliriz.

Mermer Mezar

Mermer mezar, mezar taşı seçenekleri arasında en çok tercih edilen model olarak karşımıza çıkmaktadır diyebiliriz. Ayrıca mezarlıklara bakıldığında mermer mezarlara rast gelmek oldukça normal karşılanmaktadır. Bu bağlamda sizlerin de bu konuyu merak etmesi oldukça doğaldır.

Mermer mezar modellerinin en önemli özelliği, olumsuz hava koşullarına dayanıklılığı nedeniyle büyük oranda kullanışlı olmasıdır. Bu modellere bağlı olarak yenilenen tasarımlar, isteğe göre şekil alarak görsel olarak istenilenden fazlasını karşılamaktadır. Deniz Mermer Granit firmamızda üretilen mermer mezar modelleri, hem görsel olarak hem de taş kalınlığı memnuniyetleri planlamaktadır.

mezar-modelleri

Blok Mezar

Firma olarak blok mezar yapılanmalarında vinç ve kepçe gibi araçların yardımıyla kaldırıp montaj işlemine başlarız. Oldukça dayanıklı ve uzun ömürlü olan bu modeller, ülkemizde sıkça tercih edilmektedir. Bu bağlamda blok mezar, granit mezar, çift kişilik mezar noktasında detaylı bilgi sahibi olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Blok mezar konusu sıkça araştırılmaktadır. Sizler için en donanımlı mezar taşı tercihini yaparak tercihlerinizi belirleyebilirsiniz. Firmamızda bulunan alanında uzman ve deneyimli arkadaşlarımız ile sizlere dayanıklı mezar modelleri meydana getiriyoruz. Tereddüt etmeden blok mezar temininde firmamızı tercih edebilirsiniz. Blok, traverten mezar modelleri ve fiyatları konusunda aklınızda yer alan soru işaretlerinize bir cevap niteliğindeyiz.

Deniz Mermer Granit olarak yer aldığımız bu süreçte tecrübelerimiz doğrultusunda estetik modeller inşa etmeye devam ediyoruz. Temel olarak granit, mermer, traverten gibi donanımlı ürünlerinizi ivedilikle tasarlamaktayız. Aynı zamanda mezar yapımı ve çiçeklendirme gibi birçok hizmeti sizlere sunmaktan mutluluk duyarız.

Yukarıda yer alan bilgilerde hareketle mezar peyzaj uygulaması oldukça tercih edilmektedir. Yenilenmesi gereken mezarlarını ilk günkü güzelliğine kavuşturarak sizlere teslim ediyoruz. Bu noktada birçok hizmet sunduğumuzu belirtmek isteriz. Bu hizmetler;

  • Çiçeklendirme
  • Mezar temizliği ve bakımı

Yukarıda yer alan maddelerden hareketle mezar bakım ve onarımı konusunda profesyonel hizmet sunup onarma ve çiçeklendirme yapıyoruz. Firma olarak mezar peyzaj kapsamında genellikle mevsimsel çiçekler tercih ediyor. Mezar bakımı çiçeklendirme olarak yer aldığımız bu süreçte müşteri memnuniyeti sağlamaktayız. Blok, mermer ve traverten gibi mezar modelleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda fiyat garantisi verdiğimizi de belirtmek gerekmektedir.

Back To Top
Sohbete Başla
Yardıma İhtiyacınız Var Mı ?
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Call Now ButtonHemen Ara